Služby
Prodom-stav spol. s.r.o.
Vyberte si pozemok podľa vašich predstáv

Výstavba  

                          

Výstavba
Pre nás je stavba hračkou, stačí si vybrať pozemok a projekt.
Ostatné je na nás.

Rodinný dom Žabokreky nad Nitrou

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti zastavanej ulice. Má zastavanú plochu 490 m2.

K domu je pridružená zimná záhrada s centrálnym kúrením vhodná na pestovanie rôznych teplomilných tastlín aj v zime. Zimná záhrada je riešená ako premostenie medzi rodinným domom a letnou kuchyňou.

Letná kuchyňa je dispozične vybavená kuchyňkou so sporákom, vrátane prípojky vody a elektriny, je podpivničená po celom obvode so svetlou výškou pivnice 2,7 m (stabilná teplota 12 stupňov celsia v lete aj v zime).

V predzahrádke je murovaný záchod a veľký zastrešený priestor pre uskladnenie tuhého paliva. Za týmto priestorom je veľká  garáž pre uskladnenie prívesného vozíka pre osobný automobil.

Oproti týmto stavbám cez zatrávnené nádvorie sa nachádza ďalšia stavba, ktorá je rozčlenená do dvoch častí. Prvá časť je riešená ako profesionálna dieľňa s osvetlením a ponkom vhodná pre domácich kutilov. Druhá časť tejto stavby je zastrešená oddychová zóna pre rodinné oslavy so sporákom, ku ktorej je pričlenený vonkajší murovaný krb aj na grilovanie.

Na vydláždenej časti  nádvoria sa ďalej nachádza ručne kopaná studňa o hĺbke 23 metrov pre autonómny prísun pitnej vody, ktorá je zastrešená veľkým  priestranným dreveným altánkom .

Za nádvorím sa nachádza veľká záhrada  s rozlohou 986 m pôdy, kde sú aj ovocné stromy. 

Dom prešiel generálnou rekonštrukciou pred 10 rokmi s kompletným zatelpením fasád, výmenou okien za moderné viackomorové z plastu a rekonštrukciou izolácie strechy a balkónov.

Rodinný dom má v základnej výbave nasledovné:

Naľavo po vstupe do domu sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom plánovaná ako miestnosť na saunovanie, momentálne je ale využívaná skôr ako práčovňa.

Na pravej strane po vstupe do domu je kotolňa, ktorá obsahuje nový bojler na ohrev vody, piccollo (expanzná nádrž) na čerpanie pitnej vody zo studne.

Kotolňa  obsahuje 2 vykurovacie systémy na ohrev vody a ústredného kúrenia .

Ako záložný systém je k dispozícii kotol na tuhé palivo (uhlie,drevo).

Momentálne je ako primárny používaný kotol na spaľovanie zemného plynu.

Na ľavej strane je chodba s priamym vstupom do garáže.

Vedľa garáže je menšia kuchyňa s vlastným plynovým sporákom a vodovodným drezom. Oproti kuchyni pod schodmi na 1. poschodie je nainštalovaný menší kotol na tuhé palivo pre prípadné výlučné vykurovanie prízemia (ak nepotrebujete vykurovať aj 1. poschodie centrálnym kúrením).

Napravo za kuchyňou sa nachádza veľká obývacia miestnosť, ktorej steny sú obložené drevom. Na konci chodby sa nachádza menšia miestnosť s umývadlom rúk a toaletou .

Pri vchode v pravo je schodište na 1. poschodie. Na schodoch je namontovaná elektrická stolička (značky Stannah) pre imobilných alebo pohybovo obmedzených ľudí na zľahčenie prístupu na  poschodie.

Použitím schodov sa dostanete na 1. poscodie. Na chodbe v tvare písmena L je  malý balkón orientovaný do záhrady. Veľká kuchyňa s podlahou vykladanou korkom, je vybavená sporákom s digestorom a ceránovou platňou a umývačkou. Z kuchyne je vstup do malej odkladacej miestnosti  s chladničkou a špajzou.

Vedľa kuchyne je veľká spálňa, cez ktorú je prechod  na veľký balkón situovaný do ulice. Za veľkou spálňou sa nachádza menšia izba vhodná napríklad ako detská izba. Za ňou je veľká priestranná obývacia miestnosť s murovaným šamotovým krbom a parketovou podlahou. Za obývačkou sa nacháda druhá menšia miestnosť, vhodná ako druhá detská izba. Oproti obývačke je  rozľahlá kúpeľňa s  murovanou vaňou,WC,  sprchovacím kútom s masážnymi dýzami a s veľkým umývadlom a zrkadlom.

Mediálna výbava domu: internetová prípojka cez kábel, 2 x satelitný TV príjem + videovrátnik na ulicu.

Pred domom v predzahrádke situovanej do ulice sa nachádza septik s možnosťou dodatočného pripojenia na obecnú kanalizáciu. Okrem čerpania pitnej vody zo studne je dom pripojený na verejný vodovod.

Na bočnej časti vydláždeného nádvoria na pozemku je miesto pre odstavenie ďalších 3 osobných áut.

Tento rodinný dom je ideálny pre mnohopočetnú, resp. viacgeneračnú veľkú rodinu

Od hlavného mesta SR Bratislava je obec Žabokreky nad Nitrou vzdialená približne 120 km.

Obec má nadštandartnú občiansku vybavenosť s vlastným zdravotným strediskom a lekárňou, samostatné budovy materskej a základnej školy, veľké kultúrne stredisko s kinosálou, turistický hotel,obchod s potravinami, miestny úrad,  reštaurácia, kostol, mauzóleum, čerpacia stanica, spádová pošta s bankomatom, vlaková stanica a 3 autobusové zastávky.

Obec sa nachádza medzi tromi okresnými mestami, všetky sú do vzdialenosti 15 km. Najbližšie je mesto Partizánske, vzdialené približne  5 km. Ďalej mesto Topoľčany, približne 12 km a tretie okresné mesto je Bánovce nad Bebravou.  V blízkosti obce na nachádza aj športové  letisko a termálne kúpele.

Rodinný dom sa predáva vcelku s pridruženými stavbami a záhradou.

V prípade záujmu je po dohode možné prevziať aj kompletný interiér s existujúcou výbavou. Možnosť nasťahovania  sa pre nového majiteľa po zápise do katastra nehnuteľnosti podľa dohody.

Intravilán pozemku je vďaka obdĺžnikovému pôdorysu vhodný aj na podnikateľské účely a aktivity.

Cenu nehnuteľnosti je možné zistiť telefonicky dotazom.  

Telefóne číslo: Jaroslav Uher  0911 022 002  je k dispozícii aj pre záujemcov o fyzickú obhliadku.

a
02 zimna zahrada.jpeg
03 pohlad zo zahrady.jpeg
04 pohlad z velkeho balkona na ulicu.jpeg
05 obyvacka prizemie.jpeg
06 obyvacka s krbom na poschodi.jpeg
07 velka kuchyna.jpeg
08 velka spalna.jpeg
09 velka kupelna.jpeg
10 schodiste.jpeg
11 Obrysy pozemku